CFM40M300-P
MFR.Part #
CFM40M300-P
Description
-20℃~+70℃ 1.33A 25mm 30V 50.8mm 65kHz 76.2mm 88% 90V~264V Open type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS