DE1B3RA471KJ4BQ01F
MFR.Part #
DE1B3RA471KJ4BQ01F
JLCPCB Part #
C237525
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 470pF 500V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS