DE2B3KY471KN3AU02F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE2B3KY471KN3AU02F
JLCPCB Part #
C237295
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 300V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS