ME2101A33PG
Extended
Manufacturer
MICRONE(Nanjing Micro One Elec)
MFR.Part #
ME2101A33PG
JLCPCB Part #
C236812
Package
SOT-89-3
Description
1 100kHz 3.3V 900mV~6.5V Boost Boost Built-in No SOT-89-3 DC-DC Converters ROHS