ME2108A45PG
MFR.Part #
ME2108A45PG
JLCPCB Part #
C236799
Package
SOT-89-3
Description
-25℃~+85℃@(TA) 1 180kHz 4.5V 400mA 900mV~6.5V Boost Boost Built-in No SOT-89-3 DC-DC Converters ROHS