ME2805A293XG
Extended
Manufacturer
MICRONE(Nanjing Micro One Elec)
MFR.Part #
ME2805A293XG
JLCPCB Part #
C236762
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 1 2.93V 200ms 700mV~7V 900nA Active Low No No Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS