ME2807A22M3G
MFR.Part #
ME2807A22M3G
JLCPCB Part #
C236760
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V~18V 1.8uA 2.2V No No Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS