ME2807A24M3G
MFR.Part #
ME2807A24M3G
JLCPCB Part #
C236759
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V~18V 1.8uA 2.4V No No Push-pull Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS