ME2808A28M3G
MFR.Part #
ME2808A28M3G
JLCPCB Part #
C236748
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V~18V 1.8uA 2.8V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS