ME2808A42M3G
MFR.Part #
ME2808A42M3G
JLCPCB Part #
C236741
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.5V~18V 2.1uA 4.2V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS