BZX84C13
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZX84C13
JLCPCB Part #
C235750
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100nA 12.4V~14.1V 13V 170Ω 300mW 30Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS