BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C235748
Package
SOT-23
Description
1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 300mW 50uA@1V 600Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS