HF115F-I/024-1HS3A
MFR.Part #
HF115F-I/024-1HS3A
JLCPCB Part #
C194245
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.44kΩ 100mΩ 15ms 16A 16A@250VAC 24V 300V@DC、440V@AC 400mW 6 8ms AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS