ME6208A33M3G
MFR.Part #
ME6208A33M3G
JLCPCB Part #
C235314
Package
SOT-23
Description
-45℃~+150℃ 1 18V 1V@(200mA) 200mA 3.3V 3uA Fixed Positive SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS