BZT52C9V1S
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZT52C9V1S
JLCPCB Part #
C22614
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100Ω 15Ω 200mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS