ECR1ELH470MLL050011
MFR.Part #
ECR1ELH470MLL050011
JLCPCB Part #
C233114
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
11.5mm 25V 2mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS