ECR1CBK102MLL100016
MFR.Part #
ECR1CBK102MLL100016
JLCPCB Part #
C233094
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16V 16mm 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS