MM204F4K70TKRTR3K0
MFR.Part #
MM204F4K70TKRTR3K0
JLCPCB Part #
C233018
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS