MM204F47R0TKRTR3K0
MFR.Part #
MM204F47R0TKRTR3K0
JLCPCB Part #
C232974
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS