SM4532-220M
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-220M
JLCPCB Part #
C193815
Package
SMD,4.5x4mm
Description
22uH 378mΩ 760mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS