MM52F560KTKRTR2K0
- MFR.Part #
- MM52F560KTKRTR2K0
- JLCPCB Part #
- C232521
- Description
- 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS