MM52F240KTKRTR2K0
- MFR.Part #
- MM52F240KTKRTR2K0
- JLCPCB Part #
- C232517
- Description
- 240kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS