MM52F150KTKRTR2K0
Extended
- Manufacturer
- Firstohm(First Resistor & Condenser)
- MFR.Part #
- MM52F150KTKRTR2K0
- JLCPCB Part #
- C232514
- Package
- MELF
- Description
- 150kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS