MM52F47K0TKRTR2K0
- MFR.Part #
- MM52F47K0TKRTR2K0
- JLCPCB Part #
- C232510
- Description
- 47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS