UD6-18S15A1
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
UD6-18S15A1
JLCPCB Part #
C232069
Package
Plugin
Description
1 15V 400mA 6W 88% 9V~36V 插件 Isolated Power Modules ROHS