VD3-12S24E3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
VD3-12S24E3
JLCPCB Part #
C232045
Package
Plugin
Description
1 125mA 24V 3W 83% 9V~18V 插件 Isolated Power Modules ROHS