KW3-05D12E3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
KW3-05D12E3
JLCPCB Part #
C232044
Package
Plugin
Description
2 4.5V~9V 76% ±125mA ±12V 插件 DC-DC Power Modules ROHS