NN1-3V3S3V3AN
MFR.Part #
NN1-3V3S3V3AN
JLCPCB Part #
C231988
Package
Plugin
Description
1 3.3V 300mA 3V~3.6V 70% 插件 DC-DC Power Modules ROHS