NW1-05S12B
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NW1-05S12B
JLCPCB Part #
C231959
Package
Plugin
Description
1 12V 4.75V~5.25V 70% 83mA 插件 DC-DC Power Modules ROHS