NN1-05D15BN
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
NN1-05D15BN
JLCPCB Part #
C231955
Package
Plugin
Description
2 4.5V~5.5V 78% ±15V ±33mA 插件 DC-DC Power Modules ROHS