SMDCM5040-102T
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMDCM5040-102T
JLCPCB Part #
C21713880
Package
SMD,5x4.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 10MΩ 1kΩ 2 2.7uH@100kHz 50V 60mΩ SMD,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS