NCE20P70G
MFR.Part #
NCE20P70G
JLCPCB Part #
C193355
Package
DFN5x6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100nC@4.5V 130W 2.3mΩ@4.5V 20V 290pF 380pF 4.95nF 600mV 70A P-Channel DFN5x6-8L MOSFETs ROHS