0402WGF3481TCE
MFR.Part #
0402WGF3481TCE
JLCPCB Part #
C22065
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS