EMVY630GTR221MLH0S
MFR.Part #
EMVY630GTR221MLH0S
JLCPCB Part #
C2166961
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 16mm 220uF 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS