EKXG401ETD820MM25S
MFR.Part #
EKXG401ETD820MM25S
JLCPCB Part #
C2166941
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 400V 610mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS