ESMG401ETD2R2MHB5D
MFR.Part #
ESMG401ETD2R2MHB5D
JLCPCB Part #
C2166627
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+85℃ 13mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 38mA@120Hz 400V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS