EKZE101EC3391MK40S
MFR.Part #
EKZE101EC3391MK40S
JLCPCB Part #
C2166582
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@100kHz 100V 12.5mm 390uF 40mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS