EKZE350ETD122MK30S
MFR.Part #
EKZE350ETD122MK30S
JLCPCB Part #
C2166414
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.974A@120Hz 12.5mm 1200uF 16mΩ 30mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS