EKZE6R3EC3122MH20D
MFR.Part #
EKZE6R3EC3122MH20D
JLCPCB Part #
C2166099
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 41mΩ 6.3V 750mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS