EMLA250ADA471MJA0G
MFR.Part #
EMLA250ADA471MJA0G
JLCPCB Part #
C2166050
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3mm 10mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS