ELXV630ETE391MK30S
MFR.Part #
ELXV630ETE391MK30S
JLCPCB Part #
C2165970
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 170mΩ 30mm 390uF 448mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS