ELXZ250EC3561MK15S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXZ250EC3561MK15S
JLCPCB Part #
C2165926
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 15mm 25V 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS