ELXV6R3ETD222MJ30S
MFR.Part #
ELXV6R3ETD222MJ30S
JLCPCB Part #
C2165883
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.015A@120Hz 10mm 2200uF 3000hrs@105℃ 30mm 44mΩ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS