EKZE6R3ETD222MJ25S
MFR.Part #
EKZE6R3ETD222MJ25S
JLCPCB Part #
C2165834
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6125A@120Hz 10mm 2200uF 22mΩ 25mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS