EMLF350ADA1R0MD73G
MFR.Part #
EMLF350ADA1R0MD73G
JLCPCB Part #
C2165802
Package
SMD,D4xL7mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11.16mA@100kHz 1uF 35V 4mm 7.3mm ±20% SMD,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS