EGXE800ETD330MJC5S
MFR.Part #
EGXE800ETD330MJC5S
JLCPCB Part #
C2165765
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 14mm 3000hrs@125℃ 33uF 480mA@100kHz 5mm 80V ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS