EMLA100ADA221MF80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMLA100ADA221MF80G
JLCPCB Part #
C2165751
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 115mA@120Hz 220uF 3000hrs@105℃ 6.3mm 700mΩ 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS