A2541WR-11P
MFR.Part #
A2541WR-11P
JLCPCB Part #
C225497
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11P 1x11P 2.54mm 2.54mm 250V 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS