ELXZ160ETD471MJC5S
MFR.Part #
ELXZ160ETD471MJC5S
JLCPCB Part #
C2165716
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 14mm 16V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 760mA@100kHz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS