EGXE101ETD470MJ16S
MFR.Part #
EGXE101ETD470MJ16S
JLCPCB Part #
C2165714
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 10mm 16mm 3000hrs@125℃ 47uF 5mm 630mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS